HAKKIMIZDA

Dünya çelik üretiminin gelişimini incelediğimizde demir cevherini ağaç kömürüyle eriterek başlandığını görmekteyiz. Bu konudaki belgeler cevherden demir ve çeliği ilk yapanların Türkler olduğunu göstermektedir. Demir ve karbon alaşımı olan çeliğin Dünyadaki üretimin her safhasında yer alması bu ürünün ülke ekonomisi için ne denli önemli olduğunu göstermektedir.

Bir aile şirketi olan firmamız 1975 yılında Aziz YILMAZ tarafından İstanbul Perşembe pazarında 25 m2'lik bir dükkanda kurulmuştur. Şuan Bayrampaşa'da 2000 m2'lik ve Hadımköy'de 1000 m2'lik depolarda faaliyetlerine devam etmekte olup 10 adet kesim makinası ile her ebatta malzemeyi istenilen ölçülerde kesim yaparak kendi aracımızla sevk etmekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne şirketimiz doğruluk, dürüstlük, kalite, hızlı hizmet, müşteri memnuniyeti ve güvenirliği konularında hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Eylül 2011 itibariyle İkitelli OSB'de faaliyete başlayan depomuz ile Kendi ithalatımız olan ve stoklarımızdan temin ettiğimiz başta çelik çekme boru çeşitleri olmak üzere satışını yaptığımız tüm mamüllerin toptan olarak boy bazında satışı yapılmaktadır.

MERKEZ

ŞUBE